
Välj storlek (Storleksguide)
Someone Like You Poster
Produktbeskrivning
Musikens hjärta och själ i en modern design
Om produkten
"Someone Like You" är en stilren abstrakt poster som visuellt skildrar soundwave från Adele's ikoniska ballad. Hjärtat av designen är ljudvågen, horisontellt placerad med varierande toppar och dalar som speglar låtens intensitet och känslor. Den mörkt kolgrå bakgrunden kontrasteras av vågens vita och mjuka grå nyanser, som ger bilden ett unikt, djupgående textur.
Den minimalistiska stilen och användningen av negativt utrymme skapar en modern och elegant känsla. Perfekt för den som vill ge rummet en melankolisk men sofistikerad karaktär. Postern smälter vackert in i musikrum, stilrena vardagsrum eller arbetsplatser där estetiken är viktig.
Produktspecifikation
- Material: 240g premium matt papper
- Storlekar: 30×21 cm, 40×30 cm, 50×40 cm, 70×50 cm, 100×70 cm
- Ram: Säljs separat (finns i ek, svart och vit)
- Produktion: Hållbart tryck i Skandinavien
Varför välja Dear Sam?
- 30 dagars öppet köp - prova hemma riskfritt
- Snabb leverans 2-4 arbetsdagar
- Hållbar produktion med miljövänliga material
- Skandinavisk design sedan 2016
Välj "Someone Like You" för att ge ditt rum personlig emotion och tidlös konst.
)
Om våra posters
Alla våra posters trycks på 240 g Multidesign Smooth White som är ett högkvalitativt obestruket papper från franska pappersbruket Clairfontaine. Papperet är arkivbeständigt, dvs. det gulnar inte med tiden. Miljön är viktig för oss på Dear Sam. Alla våra posters trycks på papper som är miljömärkt med FSC och EU Ecolabel för ett ansvarsfullt skogsbruk. Våra tryckerier är 100 % klimatneutrala och all produktion av posters är miljömärkt med Svanen.
Kvalitet
Alla våra posters kvalitetsäkras innan leverans. Om det mot förmodan uppstår några problem ber vi dig kontakta vår kundtjänst.


